Hakkımızda

Uzun yıllara dayanan tecrübesi olan bir ekip olarak sizlerin ısıtma ve soğutma sistemleri anlamında ki ihtiyaçlarınızı ana bayi olma güvencesi ile karşılamak üzere Akfa Enerji olarak hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve en çok tercih edilen markalar ile sizlere akılı çözümler üretmekteyiz.

İstanbul da faaliyet gösteren firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermekte ve sizleri kalite ile buluşturmaktadır. Sizleri teknoloji ile buluşturuyor ve gelişen teknolojinin bütün yeniliklerini de sizler için takip ediyoruz. İnsanların kaliteli bir hayat yaşamalarının yaşadıkları alanın kalitesi ile ilgili doğrudan bir bağı olduğunu biliyor ve sizlerin yaşam kalitenizi arttırmayı amaçlıyoruz. Bizim sizlere sunduğumuz ürünler fonksiyonel olmalarının yanında uzun yıllar boyunca dayanıklı olmakta ve bu ürünler kullanıldığında çok şık bir görüntü elde edilesinin yanında kaliteleri ile de sizleri memnun   edeceklerdir.

Firma olarak ana bayiliğini yaptığımız ürünler sadece ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri değil ayrıca radyotörler, havlupanlar, armatürler,  banyo aksesuarları, vitrifiye grubu, tesisat malzemeleri, banyo mobilya,

ankastre mutfak olarak sıralanabilir ve bunlar garantili ürünlerdir ve sizlere mükemmel çözümler getirmektedirler. Ürünler ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilir ve iletişim bilgilerimizde yer alan

telefonumuz ile de burada bulunan müşteri temsilcileri ile görüşerek ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak ürünler ve uygun fiyat çözümleri için yardım alabilirsiniz. Akfa Enerji olarak amacımız sizleri kaliteli ürünler ile buluşturmak olmasının yanında bu kaliteye ve teknolojiye en uygun fiyatlar ile buluşturmaktır.

Firma olarak ana bayiliğini yaptığımız kaliteli ürünlerden ülkemizde ki tüm insanların faydalanabilmeleri için bayilikler de vermekteyiz. Bayilik ile ilgili bütün sorularınıza da bizimle iletişime geçerek yanıt bulabilir ve en çok tercih edilen ürünleri

sizler de mağazalarınızda müşterilerinize sunabilirsiniz. Online ödeme yapabileceğiniz bir site olarak ödeme konusunda da sizlere gerekli kolaylıkları getirmekteyiz.

Uluslararası kalite standartlarına sahip olmayan ürünler kesinlikle firmamızda bulunmamakta ve en son teknoloji ürünleri de sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetine önem vermekte olduğumuz için de sizlere verdiğimiz sözleri tutmaya dikkat etmekte ve ürünlerimizi siz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz. Yüksek yaşam kalitesi istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.